fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Workshop: Vedomý pohyb a Meridiánový čchi kung

Loading Udalosti

V tejto kategórii momentálne neorganizujeme žiadnu udalosť.

20 sep.

Workshop: Vedomý pohyb a Meridiánový čchi kung

20.09.2019 | 17:00 - 20:00
Zadarmo

Ivan Moravčík

Miesto: Štúdio MYoga
Adresa: Beethovenova 29, Trnava
Začiatok: 20.09.2019 | 17:00
Koniec: 20.09.2019 | 20:00
Cena: 20 - 25 €
Kapacita: 15
Voľné miesta: 0
Organizer Name: Ivan Moravčík

Príďte sa naučiť a navnímať vedomý pohyb a meridiánový čchi kung s Ivanom Moravčíkom, trénerom čchi kungu a fitnees, terapeutom tela (strava, pohyb) a sprievodcom vedomou kvantovou osobnou transformáciou.

Na workshope 20.9.2019 sa dozviete, ako si vieme vedomím pohybom, cvičením a dýchaním zlepšiť zdravie a aj duševnú pohodu.
Prečo niekomu cvičenie pomohlo a niekto ešte stále nemá výsledky? Ak dvaja robia to isté, nie vždy je to to isté. Príďte zistiť v čom tkvie príčina.
Povieme si, ako sa dostať do stavu, v ktorom pohyb a cvičenie (joga, čchi kung, fitness alebo aj beh či bicyklovanie) vieme plne využiť.

Princípy vedomého pohybu si odskúšame na Meridiánovom čchi kungu.

Meridiánový ČCHI KUNG
– výnimočné techniky ovládania individuálnej životnej sily. Je to dokonale prepracovaný systém cvikov zameraný na šľachovo-svalový tonus v oblasti meridiánov (energetické dráhy). Jedná sa o telesné, dychovo-svalové, energické cviky na všetkých 12tich meridiánových akupunktúrnych dráhach. Toto cvičenie ozdravuje telo, orgány, príjemne energetizuje a blahodárne pôsobí aj na celkovú pohodu človeka. Taktiež podporuje hormonálnu rovnováhu, látkovú výmenu a pomáha udržať si štíhlu postavu. Veľmi dobre pôsobí aj na bolesti chrbtice.

Okrem vyššie uvedeného si nacvičíme hlboký bránicový dych, povenujeme sa cvičeniu súfijskej pohybovej meditácie, vysvetlíme si funkcie orgánov z pohľadu čínskej medicíny a nahliadneme do tajov energického čchi kung stromu a Waj tan.

Skúsenosť: https://www.inakobdareni.sk/rubriky/category/terapie-vyskusali-sme/article/cchi-kung.xhtml

CENA:
Pri prihlásení sa DO 31.8. je cena 20 Eur.
Pri prihlásení sa PO tomto dátume je cena 25 Eur.