fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Workshop: Mohendžodáro – Tantra joga pre ženy

Loading Udalosti

V tejto kategórii momentálne neorganizujeme žiadnu udalosť.

28 sep.

Workshop: Mohendžodáro – Tantra joga pre ženy

28.09.2019 | 09:00 - 12:00
Zadarmo

Katka Krajčovičová a Kristína Bánovská

Miesto: Štúdio MYoga
Adresa: Beethovenova 29, Trnava
Začiatok: 28.09.2019 | 09:00
Koniec: 28.09.2019 | 12:00
Cena: 15 - 20 €
Kapacita: 15
Voľné miesta: 12
Organizer Name: Katka Krajčovičová a Kristína Bánovská

Milé dámy,

trápi vás vnútorná nespokojnosť, problematické vzťahy doma alebo v práci? Je váš život o plnení povinností a starostlivosti o druhých alebo prejavujete naplno svoje potreby a radujete sa zo života? Či patríte k ženám, ktoré už rezignovali na naplnený intímny život? Trpíte ženskými zdravotnými problémami? Alebo skrátka len chcete objaviť svet meditácii a skvalitniť svoje prežívanie?

Práve pre vás sú určené workshopy a kurzy tantra-jógy pre ženy Mohendžodáro.

Je to systém cvičení a meditácií, ktoré vedú ženu hlboko do svojho vnútra. Aby žena mohla byť skutočnou ženou, musí prežívať samú seba. Viete sa ale v dnešnej uponáhľanej dobe spojiť so sebou, so svojou vnútornou ženou, ktorá jediná vie, čo v živote naozaj potrebujete a ako to dosiahnuť bez tlaku okolia?
Urobte si čas pre seba, príďte si oddýchnuť, zrelaxovať a zároveň posliniť svoju ženskosť v pohybových i kľudových meditáciách. Budeme sa venovať predovšetkým telu, vytvárať si k nemu láskyplný úctivý vzťah. Pretože práve telesná schránka je mostom, ktorý nás dokáže preniesť do duchovného sveta, do meditácii. Ale len vtedy, keď je uvoľnené, spontánne a hlavne ak ho skutočne cítime. Mnohé ženy sú akoby odpojené od svojej spodnej časti tela, prežívajú väčšinu situácií iba hlavou. Hodnotia, kontrolujú, rozhodujú. My sa naopak budeme učiť vystúpiť z hlavy a ponoriť sa hlboko hlboko dovnútra, stretnúť sa tam so skutočnými, i keď možno nie práve dokonalými pocitmi. Ale iba tam objavíme, čo naozaj potrebujeme, bez ohľadu na nároky okolia.
 
Vnútorná krása ženy pramení z jej spokojného láskyplného vzťahu k sebe a k svojmu ženstvu.
 
A tento vzťah k sebe si môžete postupne budovať na kurze Mohendžodára, ktorý otvárame od 26. októbra 2019. Budeme precvičovať asány Mohendžodára, meditovať a pracovať s energiou čakier. Naučíme sa komunikovať so svojou vnútornou ženou, kultivovať sexuálnu energiu a rozvádzať ju do celého tela, aby sme posilnili svoju vitalitu a vrátili vášeň do života.
Link na prihlásenie sa na KURZ: http://www.myoga.sk/udalost/kurz-mohendzodaro-tantra-joga-pre-zeny-2/
Tešia sa na vás akreditované lektorky Katka Krajčovičová a Kristínka Bánovská.
 
CENA WORKSHOPU:
– pri prihlásení sa do 31.8. je cena 15 Eur / osoba
– pri prihlásení sa po tomto termína je cena 20 Eur / osoba
 
KAPACITA: 15 osôb