fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Prednáška a debata: Vedomá tvorba reality, kvantová fyzika, vesmírne zákony, modlitba k bohu…

Loading Udalosti

V tejto kategórii momentálne neorganizujeme žiadnu udalosť.

22 feb.

Prednáška a debata: Vedomá tvorba reality, kvantová fyzika, vesmírne zákony, modlitba k bohu…

22.02.2020 | 17:30 - 20:00
Zadarmo

Ivan Moravčík

Miesto: Štúdio MYoga
Adresa: Beethovenova 29, Trnava
Začiatok: 22.02.2020 | 17:30
Koniec: 22.02.2020 | 20:00
Cena: 22 €
Kapacita: 15
Voľné miesta: 1
Organizer Name: Ivan Moravčík

Čo majú vyššie témy stretnutia naplánovaného na dátum 22.2.2020 spoločné? Prečo To (tvorenie) nie vždy funguje? Prečo To (tvorenie) nefunguje každému?
Dnes je veľa kníh, kurzov, videí. Učia kvantovať, učia si správne priať, zázračne zbohatnúť, nájsť lásku, či vnútorný pokoj. Ale prečo To niekomu funguje, inému nie, prečo To funguje iba v niečom napr. peniaze, ale láska a zdravie neprichádzajú alebo naopak?
Ak pripustíme, že my sami svet a našu realitu priamo ovplyvňujeme a tvoríme a sami sme zodpovední za to čo žijeme, tak je namieste konečne zistiť ako to funguje. Existuje veľa dôkazov, že je to tak. Vedecky sa tejto téme venuje kvantová fyzika.

Možno ste už absolvovali kurz kvantovania alebo ste prečítali hromadu kníh ako sa stať úspešným alebo ako si priať a modliť sa. Možno už viete, že to všetko je len akýsi návod ako dosiahnuť to čo chceme. Napríklad ovládať ako sa používa navigácia v aute, no bez znalosti riadenia auta, pravidiel cestnej premávky, bez znalosti vplyvu počasia na vedenie auta a bez skúseností so šoférovaním by sme skončili v prvom plote alebo ani nevyšli z dvora.

Tak v čom to všetko tkvie?

Na stretnutí si prejdeme ako svet funguje, čím bránime splneniu snov, ako vieme podporiť aby sa zázrak stal, ako nestáť v ceste bohu, či vesmíru, keď pre nás pripravuje našu objednávku. Príďte zistiť ako sa sny môžu stať skutočnosťou.

Stretnutie bude vedené nielen formou prednášky, ale aj zadávania otázok lektorovi. Máte už v tejto chvíli otázky? Budeme radi, keď nám ich pošlete na info@myoga.sk a na stretnutí na ne dostanete odpoveď.

Stretnutím vás bude sprevádzať Ivan Moravčík – brat, syn, otec, kamarát, jednoducho človek ako si ty. Študoval čínsku medicínu, čchi kung, masáže, je trénérom fitness, študoval Silvovu metódu, Kraniosakrálnu terapiu, kurz Vedomej tvorby reality Matrix. Ivan bol v šamanskom kruhu s indiánmi. Vyskúšal medicínu Ayahusca a Bufo Alvarius. Celá jeho cesta ho priviedla k jeho životu tak ako ho žije dnes. Najslobodnejšie ako kedy žil. Nazýva sa praktizujúcim študentom vedomého bytia. Sprevádza ľudí transformáciou tela a ducha, používa nástroje ako čchi kung, vedomý fitness, intuitívne stravovanie, kraniosakrálnu terapiu, masáže, a je sprievodcom kvantovej sebatransformácie – sebauzdravenia.

Príďte zistiť, čo nám Ivan odovzdá 🙂

Tešíme sa vás!

Cena: 22 Eur (cena je upravená podľa krásneho dátumu konania stretnutia 22.2.2020)
Trvanie stretnutia: 17:30 – 20:00 hod
Čo budete potrebovať: pohodlné oblečenie a podložku.

1 out of 15 available
Rezervácia

Please fill in all required fields