fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Hormonálna joga pre ženy Pezinok 25.4.2020

Loading Udalosti

V tejto kategórii momentálne neorganizujeme žiadnu udalosť.

25 apr.

Hormonálna joga pre ženy Pezinok 25.4.2020

25.04.2020 | 09:00 - 18:00
Zadarmo

Monika Konečná

Miesto: Yoga Studio Pezinok
Adresa: Kollárova 11
Začiatok: 25.04.2020 | 09:00
Koniec: 25.04.2020 | 18:00
Cena: 100 €
Kapacita: 13
Voľné miesta: 13
Organizer Name: Monika Konečná

HJT je liečivá a dynamická forma jogy podľa Dinah Rodrigues, ktorá je vytvorená tak, aby pomohla ženám s problémami spôsobenými nerovnomernou hladinou hormónov. Ide o 30 min jednoduchú zostavu, ktorú zvládne každá žena. Cvičenie zostavy pôsobí na úrovni fyzickej, emočnej, mentálnej aj duchovnej. Súčasťou zostavy je aj harmonizácia energie a siedmych energetických centier (čakier).
Cvičenie zlepší zdravotný stav, zvýši pružnosť tela, pohyblivosť kĺbov, posilní pľúca, detoxikuje organizmus, zlepší metabolizmus, vylepší tvar postavy aj stav pleti, zvýši imunitu a pomôže omladiť telo aj myseľ.

!!! Je pre mňa dôležitý individuálny prístup ku každej účastníčke. Na seminároch skontrolujem každú účastníčku, aby som si bola istá, že dýcha a cvičí správne 🙂

Cvičenie je vhodné pre:

všetky ženy od 35 roku ako prevencia, kedy sa produkcia hormónov začína znižovať,
ženy trpiace predčasnou menopauzou a ženy v menopauze, ktoré trpia návalmi tepla, podráždenosťou, zmenami váhy, zmenami nálad, nespavosťou a depresiami,
ženy a dievčatá s PMS (predmenštruačný syndróm), ktoré trpia podráždenosťou, precitlivenosťou, bolesťami prsníkov, neprimeranou chuťou do jedla,
ženy a dievčatá s bolestivou, príliš silnou a nepravidelnou menštruáciou,
ženy ktoré sa snažia otehotnieť,
ženy s polycystickými vaječníkmi a s tým spojeným nadmerným ochlpením a akné,
ženy s nedostatočnou činnosťou štítnej žľazy,
ženy s nízkym libidom, vypadávaním vlasov,
ženy s karpálnym tunelom a osteoporózou.

Pozitívne výsledky cvičenia sa pri závažnejších prípadoch stávajú hmatateľnými po 3 – 4 mesiacoch cvičenia, avšak u žien, ktoré sú veľmi citlivé a vnímavé na zmeny svojho fyzického a energetického tela spôsobené cvičením možno badať výsledky po niekoľkých týždňoch.

Z vlastnej skúsenosti tvrdím, že Hormonálna jogová terapia je výborným cvičením pre každú ženu, ktorá chce vnímať svoje telo a vnútro intenzívnejšie a chce sa cítiť ako skutočná žena.

Program seminára:
Sobota | 09:00 – 18:00 hod.
úvod do HJT / techniky HJT / zahrievacie cvičenia / hlavná zostava / dychové cvičenia a antistresové cvičenia / spoločné záverečné odcvičenie celej zostavy. Počas stretnutia odcvičíme celú zostavu 2x.
Prestávka na obed | 13:00 hod
v trvaní 60 minút, pôjdeme sa najesť do neďalekej reštaurácie.

Na seminári sa naučíte celú zostavu, jej správne prevedenie, zahrievacie cvičenia, dychové cvičenia, mudry (joga prstov) a antistresové dychové cvičenia. Každá z účastníčok dostane manuál, ktorý obsahuje zostavu HJT na cvičenie v pohodlí domova a darček, ktorý určite oceníte.

Čo budete potrebovať: pohodlné oblečenie, podložku.

!!!Je dôležité, aby ste absolvovali celý seminár. Nič vám tak neunikne a budete vidieť krásnu nadväznosť medzi jednotlivými časťami seminára.

Pri prihlásení sa na seminár je potrebné vyplnenie DOTAZNÍKA. Je dôležitý pri posúdení vhodnosti cvičenia v súvislosti s vašim zdravím. Dotazník vám zašlem spolu s ďalšími informáciami po registrácií na váš email.

Pridáte sa k nám na seminr v Pezinku? 🙂 Budem sa veľmi tešiť. Namaste!