fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

KURZ: Mohendžodáro – Tantra joga pre ženy

Loading Udalosti

V tejto kategórii momentálne neorganizujeme žiadnu udalosť.

26 okt.

KURZ: Mohendžodáro – Tantra joga pre ženy

26.10.2019 | 08:30 - 12:30
Zadarmo

Miesto: Štúdio MYoga
Adresa: Beethovenova 29, Trnava
Začiatok: 26.10.2019 | 08:30
Koniec: 26.10.2019 | 12:30
Cena: 120 €
Kapacita: 15
Voľné miesta: 15
Organizer Name:

Mohendžodáro je ucelený systém ásán, ktorý má viacero účinkov. Jednak zdravotný, pretože podporuje zdravie panvového dna a funkciu hormonálneho systému, žena sa cíti vitálnejšia a mladšia, dokáže si dobiť stratenú energiu. Ďalej sa žena cvičením ásán spája so svojím vnútrom a telo samé odkrýva pravdu o tom, aký život v skutočnosti vedie. Či uspokojuje nielen potreby okolia, ale i svoje. Či sú jej život, povolanie, vzťahy v súlade s jej skutočným ja.

Kurz Mohendžodára sa odohráva v uzavretej skupine, to znamená, že sa budeme po dobu 6 mesiacov stretávať tie isté ženy. Pretože iba v bezpečnom prostredí sa žena uvoľní a otvorí tak, aby malo cvičenie a meditácie ten správny dopad. Jednotlivé ásány na seba nadväzujú, postupne sa žena naučí celý základný okruh a môže sa kedykoľvek vrátiť k cvičeniu i doma, spájať sa so sebou a lepšie rozumieť sama sebe.

Čo je obsahom kurzu?
V prvej časti budeme prebúdzať divokosť v nás, spomenieme si na to, aké vieme byť nespútané, v súlade s prírodou, so svojím telom, vnímať svoje lono, cykly a zem.

V druhej časti podporíme láskyplný vzťah k svojmu telu, sebalásku, sebaprijatie. Pomôže nám k tomu ásána Príbeh ženstva, kde sa učíme plynúť vo svojej Kráske i Škrate.

V tretej časti je priestor pre prehĺbenie komunikácie so svojím Múdrym ja, so svojou intuíciou a vierou v seba. Vďaka ásáne Vnútorný zrak sa naučíme rozoznávať, kedy dokážeme plynúť v živote ako Múdra kňažka a kedy manipulujeme a kontrolujeme ako Čarodejnica.

Štvrtá časť je venovaná práci s emóciami, aby sme sa stali ich pánom, nie sluhom a pochopili, aké dôležité je pre ženu emócie vypúšťať zdravo von z tela. Žena sa pozrie do očí svojej Herečke i Hysterke, aby odkryla ich prínos pre jej zdravé sebavyjadrenie.

No a nakoniec, keď sa celý cyklus ásán uzavrie, posilníme náš vnútorný oheň, vášeň k životu i k intimite v ásáne Šťavnatá jóni. Ako Milenka víta žena vo svojom živote hlboké a intímne vzťahy, dokáže sa opäť spojiť so zdravou zmyselnou podstatou v sebe a to bez ohľadu na to, či má alebo nemá vyhovujúceho partnera.

Cvičenie ásán je doprevádzané Oshovými meditáciami založenými na pohybe a relaxácii, ďalej budeme spontánne tancovať a spájať sa so svojím ženstvom v skupine.

Kurz sa skladá zo šiestich stretnutí, vždy jednu sobotu v mesiaci od 8:30 hod do 12:30 hod. 

Začíname – 1. stretnutie: 26.10.2019
Ďalšie termíny stretnutí:
23.11.2019 / 21.12.2019 / 18.1.2020 / 8.2.2020 / 7.3.2020.
Cena lekcie je 20 eur, platí sa vopred celá čiastka vo výške 120 eur. Po prihlásení sa, vám budú automaticky zaslané platobné údaje emailom. POZOR! Kontrolujte prosím aj SPAM, častokrát príde email do spamu.

Kapacita miestnosti je obmedzená na maximálny počet účastníčok 15. Preto, ak cítite volanie a chcete sa kurzu zúčastniť, neváhajte sa urýchlene prihlásiť, aby ste si účasť zaručili.

Kurz je vedený akreditovanými lektorkami Katkou Krajčovičovou, ktorá robí niekoľko rokov kurzy Mohendžodára v Trenčíne a Kristínkou Bánovskou, ktorá vedie kurzy meditácii v Piešťanoch.

Tešíme sa ako vstúpime na spoločnú cestu, ako podporíme naše ženstvo, vnútornú slobodu, uvoľnenie v tele a radosť zo života.

Katka Šajbanová Krajčovičová a Kristínka Bánovská

Kontakt: 0948609701 alebo sajbanova_katarina@yahoo.com,
Facebook: Mohendžodáro s Katkou Šajbanovou Krajčovičovou,
Facebook: Meditácie v pohybe KIBA.