fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Jin jóga a Reflexológia

Loading Udalosti
17 sep.

Jin jóga a Reflexológia

17.09.2021 | 17:00 - 20:40
Zadarmo

Silvia Kajanová

Miesto: Štúdio MYoga
Adresa: Beethovenova 29, Trnava
Začiatok: 17.09.2021 | 17:00
Koniec: 17.09.2021 | 20:40
Cena: 25 €
Kapacita: 12
Voľné miesta: 3
Organizer Name: Silvia Kajanová

Reflexná terapia (reflexológia) je vysoko efektívna metóda alternatívnej medicíny a samoliečby. Je založená na holistických princípoch a na predpoklade, že existujú nervové zakončenia, ktoré súvisia s vnútornými orgánmi na koncoch tela.
Podľa reflexológie majú všetky orgány alebo časti tela svoje reflexné miesto. Napríklad na chodidle sa premieta celé ľudské telo a všetky orgány, ktoré sa v ňom nachádzajú. Okrem chodidla môžeme nájsť reflexné plosky dokonca aj na ruke, uchu a pod.

Príďte sa dozvedieť viac, príďte sa inšpirovať.

Čo všetko vás s nami čaká?
– Využitie čínskeho pentagramu v reflexológii
– Naučíme sa, ako uvoľniť krčnú chrbticu na chodidle
– Kde na ploske sa nachádzajú ktoré vnútorné orgány
– Ako ich ľahko nájsť a ako ich harmonizovať
– Jin joga cvičenie na spriechodnenie životnej energie
– Reflexná terapia – uvoľňujúca masáž

Seminár sa skladá z dvoch častí: v prvej cca 90 min. sa uvoľníme v pozíciách jin jogy. V druhej, po krátkej prestávke, sa naučíme kde na chodidle sa nachádzajú ktoré vnútorné orgány a doprajeme si uvoľňujúcu masáž.
Určený je pre začiatočníkov aj pokročilých v cvičení jogy. Nie je potrebná jogová ani masérska prax. Pozície jin jogy sú liečivé a nie sú zamerané na výkon. Počas cvičenia máte možnosť vybrať si z rôznych stupňov náročnosti prevedenia asán.

Sprevádzať vás bude Silvia Kajanová, certifikovaná lektorka Jin jogy, študentka Čínskej medicíny a praktikantka Reflexnej terapie.
„Jin joga bola moja Láska na prvý pohľad. Zamilovala som sa do nej pred rokmi na Bali. Pomohla mi nájsť cestu k sebe, k môjmu skutočnému ja. Inšpirovala k tomu, aby som žila život svojich snov, podľa vlastných predstáv. Priviedla k štúdiu tradičnej čínskej medicíny. Je toho veľa, za čo jej vďačím. A rada by som sa o túto vzácnu a liečivú silu delila s vami.“

Čo so sebou?
– pohodlné oblečenie
– farebné pastelky a pero
– malý uterák

Zdravie udržať či obnoviť sa dá len v súlade s prírodou. Tradičná čínska medicína sa stane vašou inšpiráciou i pomocníkom na vašej ceste k vitalite, sile a spokojnosti.

Tešíme sa na vás!!!
Silvia a Monika

3 out of 12 available
Rezervácia

Please fill in all required fields