fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Hormonálna joga pre ženy Trnava 7.11.2020

Loading Udalosti

V tejto kategórii momentálne neorganizujeme žiadnu udalosť.

07 nov.

Hormonálna joga pre ženy Trnava 7.11.2020

07.11.2020 | 09:00 - 17:00
Zadarmo

Monika Srpová

Miesto: Štúdio MYoga
Adresa: Beethovenova 29, Trnava
Začiatok: 07.11.2020 | 09:00
Koniec: 07.11.2020 | 17:00
Cena: 100 €
Kapacita: 5
Voľné miesta: 4
Organizer Name: Monika Srpová

HJT je liečivá a dynamická forma jogy podľa Dinah Rodrigues, ktorá je vytvorená tak, aby pomohla ženám s problémami spôsobenými nerovnomernou hladinou hormónov. Ide o 30 min jednoduchú zostavu, ktorú zvládne každá žena. Cvičenie zostavy pôsobí na úrovni fyzickej, emočnej, mentálnej aj duchovnej. Súčasťou zostavy je aj harmonizácia energie a siedmych energetických centier (čakier).
Cvičenie zlepší zdravotný stav, zvýši pružnosť tela, pohyblivosť kĺbov, posilní pľúca, detoxikuje organizmus, zlepší metabolizmus, vylepší tvar postavy aj stav pleti, zvýši imunitu a pomôže omladiť telo aj myseľ.

!!! Je pre mňa dôležitý individuálny prístup ku každej účastníčke. Na seminároch skontrolujem každú účastníčku, aby som si bola istá, že dýcha a cvičí správne 🙂

Cvičenie je vhodné pre:

všetky ženy od 35 roku ako prevencia, kedy sa produkcia hormónov začína znižovať,
ženy trpiace predčasnou menopauzou a ženy v menopauze, ktoré trpia návalmi tepla, podráždenosťou, zmenami váhy, zmenami nálad, nespavosťou a depresiami,
ženy a dievčatá s PMS (predmenštruačný syndróm), ktoré trpia podráždenosťou, precitlivenosťou, bolesťami prsníkov, neprimeranou chuťou do jedla,
ženy a dievčatá s bolestivou, príliš silnou a nepravidelnou menštruáciou,
ženy ktoré sa snažia otehotnieť,
ženy s polycystickými vaječníkmi a s tým spojeným nadmerným ochlpením a akné,
ženy s nedostatočnou činnosťou štítnej žľazy,
ženy s nízkym libidom, vypadávaním vlasov,
ženy s karpálnym tunelom a osteoporózou.

Pozitívne výsledky cvičenia sa pri závažnejších prípadoch stávajú hmatateľnými po 3 – 4 mesiacoch cvičenia, avšak u žien, ktoré sú veľmi citlivé a vnímavé na zmeny svojho fyzického a energetického tela spôsobené cvičením možno badať výsledky po niekoľkých týždňoch.

Z vlastnej skúsenosti tvrdím, že Hormonálna jogová terapia je výborným cvičením pre každú ženu, ktorá chce vnímať svoje telo a vnútro intenzívnejšie a chce sa cítiť ako skutočná žena.

Program seminára:
Sobota | 09:00 – 18:00 hod.
úvod do HJT / techniky HJT / zahrievacie cvičenia / hlavná zostava / dychové cvičenia a antistresové cvičenia / spoločné záverečné odcvičenie celej zostavy. Počas stretnutia odcvičíme celú zostavu 2x.
Prestávka na obed | 13:00 hod
v trvaní 30 minút, môžete si priniesť obed so sebou alebo si môžete odskočiť naobedovať sa.

Na seminári sa naučíte celú zostavu, jej správne prevedenie, zahrievacie cvičenia, dychové cvičenia, mudry (joga prstov) a antistresové dychové cvičenia. Každá z účastníčok dostane manuál, ktorý obsahuje zostavu HJT na cvičenie v pohodlí domova a darček, ktorý určite oceníte.

Čo budete potrebovať: pohodlné oblečenie, podložku (podložky máme na zapožičanie aj v štúdiu).

!!!Je dôležité, aby ste absolvovali celý seminár. Nič vám tak neunikne a budete vidieť krásnu nadväznosť medzi jednotlivými časťami seminára.

Pri prihlásení sa na seminár je potrebné vyplnenie DOTAZNÍKA. Je dôležitý pri posúdení vhodnosti cvičenia v súvislosti s vašim zdravím. Dotazník vám zašlem spolu s ďalšími informáciami po registrácií na váš email.

Pridáte sa k nám na seminár v Trnave? 🙂 Budem sa veľmi tešiť. Namaste!

4 out of 5 available
Rezervácia

Please fill in all required fields