fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Štúdio

Milí priaznivci jogy!

S radosťou vás vítame na webe MYoga, nového jogového štúdia v Trnave.

Dvere štúdia sa otvorili v nedeľu 29.7.2018 o 14:30 hod.

Tento deň je považovaný za Medzinárodný deň priateľstva, čo vnímame ako symbolické. Priateľstvo spája ľudí, nadväzujeme ním vzťahy, isté vnútorné puto. Taktiež „joga“ a jej sanskritský význam „jug“ znamená „spätosť, pevné spojenie, trvalý, pevný vzťah“ medzi troma súčasťami človeka a to telom, mysľou a dušou. Vidím v tom istú paralelu. Pre nás je dôležité nadviazanie priateľstva medzi štúdiom, jeho aktivitami a jeho návštevníkmi ako i medzi návštevníkmi navzájom. Mám rada symboliku, dáva veciam čaro a ducha. Aj preto sme otvorenie štúdia naplánovali práve na tento deň.

Názov štúdia MYoga sa nesie v podobnom duchu. Prvé dve písmená názvu „MY“ znamenajú  v angličtine „MOJA“, čím chceme ukázať, že každý z návštevníkov štúdia si môže vybrať svoju jogu. Je pre nás dôležité, aby každý z vás vnímal štúdio ako svoj priestor, ktorý mu jeho atmosférou a aktivitami pomôže nájsť to, čo hľadá.

Okrem rôznych štýlov jogy je štúdio otvorené nápadom a inšpiráciám, takže ak máte nápad na zaujímavú prednášku, kurz, či seminár sem s ním. Radi zrealizujeme čokoľvek, čo obohatí nielen aktivity štúdia, ale i vás a napomôže nám všetkým otvoriť cestu hlbšie do nášho vnútra.

Veríme, že sa nám spoločne podarí vybudovať priateľské jogové štúdio s krásnou atmosférou.

Tešíme sa na Vás!

Tím MYoga