fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Kurzy

Kurzami nazývame súbor lekcií prebiehajúcich vždy 1x do týždňa v trvaní 3 mesiacov. Sú koncipované tak, aby sa klienti posúvali vo svojej jogovej praxi dopredu. Mnohé z kurzov sú popretkávané zaujímavosťami z oblasti jogy. Skupina je uzatvorená a stretávate sa opakovane s tými istými ľuďmi, medzi ktorými sa buduje dôvera a kamarátstvo. Kurzy sú veľmi obľúbené a budete ich vnímať ako miesto pre oddych, relax a uvoľnenie. Je možné vybrať si z viacerých kurzov (Fit power joga pre začiatočníkov, AkroJoga pre začiatočníkov a mierne pokročilých, príležitostné kurzy – Mohendžodáro, Tvor si svoju realitu, … a pod.).

Ako sa prihlásiť na kurz?

  • Na rezerváciu použite rezervačný systém na webe myoga v časti Rozvrh / Kurzy (rezervujete sa len na kurz, na jednotlivé lekcie kurzu sa už netreba prihlasovať).
  • Kapacita kurzu je 15 ľudí (pri AkroJoge 24 ľudí).
  • V prípade zrušenia lekcie zo strany lektora vám bude vrátená cena neodučenej lekcie a budete upovedomený emailom alebo sms správou.
  • Ak sa nemôžete zúčastniť lekcie, nie je možné vymeškanú lekciu nahradiť v inom termíne. Je však možné poslať za seba náhradníka.
  • Ak sa rozhodnete ukončiť svoju účasť na kurze v čase trvania kurzu, nie je možné vrátenie sumy kurzu ani sumy za vymeškané lekcie. Berte do úvahy, že vám štúdio zabezpečuje miesto na kurze a po vašom prijatí nemôže prijať iného účastníka, ktorý by sa rád lekcií zúčastňoval.
  • Ak sa lekcie nezúčastníte, oznámte svoju neúčasť na info@myoga.sk alebo na 0907 080 754..

Cena kurzu závisí od počtu lekcií v kurze.