fbpx
a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

KURZ: Umenie žiť šťastne 18.-19.5.2019

Loading Udalosti

V tejto kategórii momentálne neorganizujeme žiadnu udalosť.

18 máj.

KURZ: Umenie žiť šťastne 18.-19.5.2019

18.05.2019 | 09:00 - 17:00
Zadarmo

Terézia Bérešová

Miesto: Štúdio MYoga
Adresa: Beethovenova 29, Trnava
Začiatok: 18.05.2019 | 09:00
Koniec: 19.05.2019 | 17:00
Cena: 150 €
Kapacita: 15
Voľné miesta: 15
Organizer Name: Terézia Bérešová

Chcete odhaliť tajomstvá tvorenia šťastného života?

Víkendový kurz Umenie žiť šťastne! vám v tom pomôže

Počas kurzu sa naučíte odblokovať akýkoľvek problém zo svojho života, či už pochádza z mentálnej, emocionálnej, esenciálnej či fyzickej roviny a vytvára Vám problém alebo Vám bráni k naplneniu  v akomkoľvek aspekte života, či už sa jedná o lásku, zdravie, či Váš blahobyt.

Naučíte sa:

– Energetické testovanie – spojiť sa so svojím vnútrom pomocou energetického testu. Ukážeme si cca 10 spôsobov seba testovania, aby ste si pre seba našli ten najvhodnejší.
– Naučíte sa raz a navždy oslobodiť od nahromadených negatívnych emócií – a to nielen seba, ale aj svojich blízkych. Viete si predstaviť, že by ako mávnutím čarovného prútika zmizli všetky trápenia, hnev, nízke sebavedomie, či neustále obavy?
– Naučíte sa zaplniť čierne diery vo svojej duši, keď ste nemali to, po čom ste túžili a podať si pomocnú ruku v závažných životných situáciách pomocou jednoduchej, ale efektívnej techniky.
– Naučíte sa ako aplikovať techniku ukľudnenia detského ja všade tam, kde ste to potrebovali. Táto veľmi jednoduchá technika v spolupráci s vedením Vášho vnútra – svalovým sprievodcom dokáže divy!
– Naučíte sa ako v sebe objaviť svojho radcu a ako si vyriešiť nezodpovedané témy a zaplniť nenaplnené túžby.
– Naučíte sa ako preprogramovať svoje nastavenia a “programy” tak , aby sme svojim priťahovaním a správaním vytvárali život,  ktorý bude stáť za to žiť!

Tiež sa naučíte:
– Zmeniť vzorce správania, ktoré nám vytvárajú seba-sabotáž, konflikty či trápenia.
– Naučíte sa uvoľňovať disharmónie zo svojich orgánov a systémov tela, aby Vaše uzdravenie bolo celostné.
– Naučíte sa odhaliť, či ste na svojich problémoch a negatívnych emóciách závislí.
– Naučíte sa odhaliť, kedy závislosti bránia ​nášmu pokroku a samozrejme – ako ich s ľahkosťou uvoľniť:)

Celkovo získate cestu, ako si rozobrať akýkoľvek problém vo svojom živote, oslobodiť sa od jeho príčiny a ako prinavrátiť šťastie a vnútornú slobodu do Vášho každodenného života. Pocítite pokoj v duši, radosť v srdci, život opäť začne kolovať vo Vašich žilách a naštartujete celé svoje JA aj život k naplneniu Vašich želaní.

Prednášajúca: Terézia Bérešová – odborníčka energetického seba testovania, uvoľnovania emócií a tiež pravidelnej práce s vlastnou energiou. Vedie na tieto témy kurzy, workshopy a semináre.

Stretneme sa: 18. a 19.5. 2019 (9:00 – 17:00 hod).

Čo budete potrebovať:
karimatku na sedenie (karimatky máme aj v štúdijku k dispozíciu, avšak môžete si priniesť aj svoju, aby sme mali dostatok 🙂

!!! Zaujímavé !!!

Možnosť absolvovať aj workshopy s podobnou témou:
Workshop: 1 Daily Energy Routine. V štúdiu MYoga sa bude konať 12.4.2019. Link: http://www.myoga.sk/udalost/workshop-daily-energy-routine-denna-zostava-na-rozprudenie-energie-a-zdravia-29-3-2019/
Workshop: 2 Uzemňovanie, čistenie energií, práca s bolesťou a meridiánmi – 17.5.2019. Link: http://www.myoga.sk/udalost/workshop-uzemnovanie-cistenie-energii-praca-s-bolestou-a-meridianmi-17-5-2019/

Cena kurzu Umenie žiť šťastne: 150,-€ (sobota – nedeľa 9:00 -17:00)

Tešíme sa na vás!