a

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis.

a

Latest News

    No posts were found.

 

Lektori

Lektori

Monika Konečná

Jogu vnímam ako slnko života, dáva mi vedomie samej seba i uvedomenie si vonkajšieho sveta. Prostredníctvom nej získavam vnútroné naplnenie a považujem ju za prostriedok ako robiť svet o kúsoček lepší.  Mám veselú povahu s neutíchajúcou vierou v splnenie snov. Rada cestujem a spoznávam nové krajiny, ich kultúru, ľudí, ktorí nás učia byť lepšími a vnímavejšími k životu. Je pre mňa zaujímavé všetko čo mi ukazuje moju životnú cestu a správne nasmerovanie. Som vďačná za každý deň strávený v spoločnosti jogy a ľudí, ktorí v joge našli radosť a vnútorné naplnenie.
Namaste!

Som inštruktorkou jogy II. stupňa a v štúdiu vediem: Hatha joga, Joga pre každého, Relaxačná joga, Joga pre zdravý chrbát, Fit power joga, Hormonálna joga.

Lucia Krupová

Radosť je dôvodom prečo sa joge venujem už takmer 6 rokov. Dáva mi energiu, napĺňa ma a zároveň mi prináša vnútorný pokoj. Joga mi umožňuje vnútorne sa spojiť so sebou a zároveň s ostatnými ľuďmi na lekciách jogy. Keď som prvýkrát navštívila lekciu power jogy, nezaujala ma. Avšak čosi mi navrávalo skúsiť to ešte raz a práve to bol ten moment kedy som pochopila, že patrí ku mne. Z každej lekcie som chodila nadšená a vysmiata. Zbavila som sa bolesti chrbta a zlepšila som si sústredenie pri skúškach. Vnímam zmenu sama na sebe aj v súčasnosti. Cítim ako nadobúdam silu nielen na fyzickom tele, ale i v sebe. Som inštruktorkou jogy I. stupňa. Narodenie dieťaťa mi otvorilo cestu k Joge pre tehotné a zároveň ma prinútilo ešte viacej spomaliť a venovať sa aj tejto téme v spojení s jogou.

V štúdiu vediem: Jemná fit joga, Joga pre mamičky s deťmi, Joga pre tehotné.

Vanesa Kováčová

Moja cesta k Aštanga joge bola veľmi rýchla. Po niekoľkých hodinách power jogy som sa zrazu stretla s novým systémom jogy. Sled jednotlivých pozícií bol odlišný, každá asána bola sprevádzaná silným šumivým dychom a každá pozícia bola samostatná a zároveň prepojená s predchádzajúcou. V tom čase som ešte nerozumela súvislostiam. Po dlhšom praktizovaní som však porozumela skrytým významom ukrytým v každej pozícií, začala som vnímať viacej samú seba. Pochopila som podstatu tohto systému, ktorý lieči telo, myseľ a ducha. Ashtanga sa stala mojou súčasťou. Vďaka joge som vyliečila svoje fyzické telo. Pochopila som, že najlepšie je nechať život plynúť voľne, bez veľkých zásahov, stať sa jeho pozorovateľom, a čerpať z neho inšpiráciu.

Som inštruktorkou jogy I. stupňa a v štúdiu vediem: Ashtanga joga.

Lukáš Tomek

Jogu cvičím od roku 2013, predtým som sa venoval rôznym druhom tanca - latinskoamerické, folklór a Lindy hop. K joge ako takej ma pritiahla AcroYoga, s ktorou som sa zoznámil v roku 2013 na festivale Uprising. Rýchlo sme sa skamarátili a naše priateľstvo trvá dodnes. Najprv som cvičil "len tak pre radosť" a od roku 2015 som AkroJogu začal učiť pravidelne v Bratislave a formou workshopov aj v ďalších mestách na Slovensku. Som rád, že môžem AkroJogu učiť v mojej milovanej Trnave 🙂

V štúdiu vediem: Akrojoga